16.08.2022 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ в аудиторії №316 у змішаному форматі о 11:00, протокол засідання № 12.

(Шановні, зверніть увагу, що, засідання Вченої Ради НН ІЕЕ відбудеться в аудиторії №316 у змішаному форматі)

Посилання на Zoom – конференцію:

Під керівництвом голови Вченої Ради НН ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про надання переліку освітніх компонент та видів занять з цих освітніх компонент за якими освітній процес буде здійснюватися в очному режимі. (доповідачі – завідувачі кафедр НН ІЕЕ)
  2. Про готовність освітніх програм до акредитації. (доповідач – заступник директора Анатолій ГАН)
  3. Про готовність аудиторій та лабораторій НН ІЕЕ до учбового процесу у 2022/2023 н.р. (доповідач – завідувачі кафедр НН ІЕЕ)
  4. Про розподіл між освітніми програмами студентів 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. (доповідач – заступник директора Вадим ТКАЧЕНКО)
  5. Про роботу відбіркової комісії НН ІЕЕ під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.
    (доповідач – Любов ЄВТЄЄВА)
  6. Різне.