15 січня 2021 року відбулась on-line нарада з питань інформатизації ІЕЕ

У п’ятницю 15 січня 2021 року під головуванням директора ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА відбулась on-line нарада з питань інформатизації ІЕЕ, на якій були присутні всі завідувачі кафедр та відповідальні особи за ведення веб-сайтів, сторінок у Facebook та Telegram-каналів кафедр.
На нараді були розглянуті питання поточного стану та перспективи розвитку інформаційних ресурсів ІЕЕ та всіх кафедр (веб-сайт, Facebook, Telegram).
Було наголошено про необхідність посилення “присутності різноманітної інформації” про ІЕЕ та кафедри особливо в період агітаційно-роз’яснювальної роботи з майбутніми абітурієнтами.
Крім вже існуючих офіційних каналів зв’язку була погоджена необхідність створення та використання таких соцмереж як Instagram та TikTok, а також поширення інформації про ІЕЕ та кафедри за допомогою YouTube.