Інтерактивний навчальний клас у всесвітньому середовищі GOOGLE Classroom.

Викладачі кафедри АУЕК під час карантину постійно проводять заняття зі своїми студентами у дистанційній формі.

Згідно останніх рекомендацій керівництва університету щодо дистанційного навчання, всі викладачі повинні використовувати всесвітньо відомі on-line платформи, зокрема такі як Moodle, Cisco, Google Classroom.

Сьогодні 06.04.2020 р. викладач кафедри АУЕК, к.т.н., доцент Олександр ДАНІЛІН створив інтерактивний навчальний клас у всесвітньому середовищі GOOGLE Classroom.

Даний web-сервіс допомагає викладачам та студентам при дистанційному навчанні налагодити дієвий зворотній зв’язок, що необхідно при виконанні індивідуальних завдань.

Інтерактивний навчальний класс був створений викладачем для магістрів кафедри АУЕК гр. ОА-91 мн,мп з курсу “Інтелектуальні системи автоматичного керування”. До мережі завантажені необхідні матеріали, складені індивідуальні завдання та встановлений термін виконання робіт. Абсолютно всі студенти зареєструвались на цей курс, та вже працюють над індивідуальним завданням.