Офіційний старт науково-дослідної лабораторії

20 жовтня 2022 р. в НН ІЕЕ відбулось офіційне відкриття науково-дослідної (експериментальної) лабораторії діагностування експлуатаційних матеріалів в енергетиці та транспорті. З цією місією до інституту завітав проректор з наукової роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського професор Віталій Пасічник. Мету створення та візію лабораторії репрезентував директор інституту професор Сергій Денисюк. Місію та основні завдання функціонування лабораторії репрезентували науковий керівник професор Сергій Бойченко та завідувач лабораторії Кандидат технічних наук Ірина Шкільнюк. Під час репрезентації було підкреслено, що у липні 2022 р. на базі лабораторії наукова група хіммотологічної надійності та енергоощадних технологій в енергетиці та транспорті була визнана переможцем серед науково-технічних розробок згідно наказу МОН від 17 червня 2022 р. №565 і розпочала виконання пріоритетних наукових досліджень за темою «Розроблення технології виробництва екологічно безпечних високооктанових авіаційних бензинів із вітчизняної сировини».  Проректором було висловлено колективу побажання нових наукових результатів і творчих здобутків!