Нові можливості для студентів НН ІЕЕ: навчання у Німеччині

Міжнародний офіс НН ІЕЕ звертає увагу абітурієнтів на можливість долучитися до програми спільного українсько-німецького центру машинобудування та здобути освіту одразу в двох університетах: КПІ ім. Ігоря Сікорського та Магдебурзькому університеті ім. Отто-фон-Геріке.

Програма передбачає, що паралельно із навчанням на бакалаврському рівні вищої освіти за спеціальністю «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» студент уже з першого курсу вивчатиме німецьку мову. Учасники програми зможуть (на конкурсній основі) отримати стипендію для проходження мовної практики після другого курсу та виробничої практики після третього.

Успішне здобуття бакалаврського рівня вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського та отримання сертифікату про знання німецької мови (TestDAF або DSH з середнім балом не нижче 4,0) стає підставою для вступу на магістерську програму подвійного диплому з Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке.

Деталі про умови програми на сайті Спільного українсько-німецького центру машинобудування.