Засідання Вченої Раді ІЕЕ відбудеться 24.06.2021 р. о 12:00, протокол №13 (засідання Вченої Ради відбудеться у змішаному форматі):

Порядок денний засідання Вченої Раді ІЕЕ від 24.06.2021 р. о 12:00, протокол №13 (засідання Вченої Ради відбудеться у змішаному форматі):

1. Про кадрові питання. (доповідач секретар Вченої Ради Віталій ПОБІГАЙЛО)

2. Про попередні підсумки весняної сесії ІЕЕ. (доповідач заступник директора ІЕЕ Вадим ТКАЧЕНКО)

3. Про організацію заповнення рейтингу НПП. (доповідач заступник директора ІЕЕ Олександр ДАНІЛІН)

4. Про перспективи розвитку зі взаємодії з компаніями – партнерами. (доповідачі завідувачі кафедр ІЕЕ)

5. Про результати звітування НПП ІЕЕ щодо забезпечення показників рейтингу з методичної і наукової діяльності та перспектив розвитку гостдоговірної тематики. (доповідачі завідувачі кафедр ІЕЕ)

7. Про роботу ВК ІЕЕ. (доповідачі Любов ЄВТЄЄВА, Гліб ДЕМЧУК)

8. Різне.