Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Денна форма навчання

Після закінчення коледжа чи технікума з дипломом молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра можна вступити на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс бакалаврата (перший рівень вищої освіти), але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського» ти маєш обов’язково надати результати НМТ з української мови та математики або сертифікат ЗНО 2019-2021 років з української мови та літератури / української мови та з математики.

НН ІЕЕ здійснює набір основі диплому молодшого спеціаліста / фахового молодшого бакалавра за спеціальністями 141 та 184.

Зарахування на навчання за державним замовленням відбувається в межах широкого конкурсу (рекомендація надається автоматично по Україні).

Конкурсний бал

Формула для розрахунку конкурсного балу (КБ) для вступу на 1 (бакалаврський) рівень вищої освіти на основі диплому молодшого спеціаліста / фахового молодшого бакалавра:

КБ = П1×0.5 + П2×0.5

П1 – результат ЗНО або НМТ з української мови;
П2 – результат ЗНО або НМТ з математики.

Навчання за за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

Для спеціальностей 141 та 184.

Для вступу на 1 курс за кошти фізичних або юридичних осіб можуть використовуватись результати тільки розгляду мотиваційних листів.

Тобто навіть якщо ви здали НМТ або маєте сертифікати ЗНО 2019-2021 років, при вступі на контракт за спеціальностями 141 та 184 приймається до розгляду тільки мотиваційний лист.

З вартістю навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб можна ознайомитися за посиланням.

Орієнтовні ключові дати

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів 01 липня
Національний мультипредметний тест середина липня – серпень (орієнтовні строки)
Початок прийому заяв та документів 29 липня
Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають проходити творчі конкурси, мають право складати індивідуальну усну співбесіду 08 серпня 18:00
Строки проведення індивідуальних усних співбесід 9-16 серпня
Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту, творчих конкурсів, складених з 01 по 18 липня 23 серпня 18:00
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 29 серпня
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення 02 вересня 18:00
Зарахування вступників за державним замовленням 05 вересня
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб 16 вересня 17:00
Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 17 вересня

Офіційні документи

Детальніше з умовами вступу можна ознайомитися в розділі офіційні документи сайту Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського

Обери спеціальність!

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році