Наші партнери

"11.12.2018 відбулась зустріч студентів "ІНСТИТУТУ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ" з представниками компанії "Консултек" (Consultec). Консултек спеціалізується на проектуванні промислових об'єктів цементної та гірничої промисловостей - від передпроектних рішень до робочого проектування і введення в експлуатацію. Компанія була заснована в 1975 році в Торонто (Канада) в 2010 році був відкритий проектний офіс в Києві. Відкриття інженерного офісу в Україні дозволило ефективно розподіляти завдання компанії, використовуючи різницю у часі між офісами, та надавати послуги більш ефективно. Нами було реалізовано більш ніж 1000 промислових проектів для компаній та корпорацій у Північній та Південній Америці, Карибському басейні, Європі, Африці та Азії.

Консултек

Компанію "Консултек" на зустрічі представляли Директор Клименко Олександр, Керівник проектно-конструкторського відділу Говорко Ярослав, Керівник електротехнічного відділу Єгоров Роман.

Консултек

Перед початком презентації з вступним словом виступив Директор Інституту Денисюк Сергій Петрович, який проакцентував важливість співпраці вищих навчальних закладів з комерційними організаціями з метою підвищення рівня підготовки студентів та подальшого працевлаштування.

Консултек

В ході презентації студентам, більш докладно була надана інформація про компанію Консултек, а також розкрита специфіка роботи інженерів-конструкторів та інженерів-електриків. Після завершення презентації, представники компанії "Консултек" відповіли на запитання студентів. Студенти також заповнили анкети, для подальшої участі в конкурсі на навчання та роботу в офісі компанії "Консултек". "

Прикріплені фали