День відкритих дверей!

19 жовтня в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» пройшов День відкритих дверей. 35 студентів та викладачів Фізико-технічного ліцею м. Херсон приїхали до Інституту для того, щоб ознайомитися з його освітніми програмами і блоками дисциплін та з перших вуст дізнатися про нинішніх особливості вступної кампанії.

двд1

У аудиторіях та лабораторіях Інституту корпусу №22 навчальні підрозділи розгорнули свої стенди. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами і отримати відповіді на питання за напрямками підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраною спеціальністю тощо.

двд2

Майбутнім випускникам запропоновано відповідні інформаційні друковані матеріали. Детальніше про нинішні умови вступу розповіли директор Інституту професор Денисюк С.П. та завідувачі кафедр Шевчук С.П., Стовпник С.М. та ін.

двд4

Як завжди на таких заходах, вони відповіли на численні запитання гостей.