2nd International Summit on Energy Science and Technology (ISEST2018)

17-21 січня 2018 р. У Міжнародному конференц-центрі Сіань,  у готели "К'юджан", відбувся 2-й Міжнародний саміт з енергетичних наук та технологій (ISEST2018)

Енергетичний підальянс в Університетському союзі Шовкового шляху був організований School of Energy and Power Engineering & International Joint Research Laboratory on Thermal Science and Engineeringв університеті Сіань Цзяотонг. 17 січня 2018 року відбулося засідання Першої виконавчої ради енергетичного під-альянсу, на якому взяли участь представники 59 університетів із 20 країн.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» був представлений директором Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, д.т.н., професором С.П. Денисюком.

Професор С.П. Денисюк на секції "Energy Economics and Policy Session" виступив з доповіддю