Кафедра Геоінженерії

Геоінженерія мегаполіса

Геоінженерія мінеральних ресурсів

Термін навчання

Бакалавр -  3 роки, 10 міс.

На базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки, 10 місяців

Магістр 1 рік, 10 місяців

Форма навчання

• Денна

• Заочна

карєр

Вибірковий блок освітньої програми «Геоінженерія мегаполіса» є однією з найперспективніших в сучасному промисловому і цивільному будівництві. Вона дозволяє стати як фахівцем з будівельної справи, так і спеціалістом в сфері забудови підземного простору.

В процесі навчання Ви оволодієте знаннями по організації, будівництву та проектуванню метрополітенів, підземних торгових центрів, автостоянок, переходів, шахт та міських підземних споруд спеціального призначення, станете фахівцями з комп’ютерного будівельного проектування підземного простору.

У зв’язку з постійним збільшенням об’ємів міського підземного будівництва, особливо в м. Києві, постійно зростає попит на фахівців даної спеціальності. Випускники кафедри успішно працюють на інженерних посадах на об’єктах будівництва різноманітних підземних споруд та співробітниками в науково-конструкторських організаціях м. Києва та інших міст.

Модель

Вибірковий блок освітньої програми «Геоінженерія мінеральних ресурсів» надає можливість набути знання з менеджменту гірничого виробництва, з технології розробки родовищ корисних копалин відкритим та підземним способами. Ви досконало оволодієте методами управління і проектування, сучасними технологіями і процесами видобутку та переробки декоративного каменю.

Повна вища освіта за спеціальністю дозволяє випусникам працювати на керівних посадах підприємств гірничого та іншого профілю. Крім того, фахівці зі спеціальності мають можливість працювати в проектних, науково-дослідних та спеціалізованих організаціях (установи з безпеки праці, ліквідації надзвичайних ситуацій тощо) по всій території України, в тому числі м. Києва.

Розвиток промисловості в Україні стимулює постійне збільшення об’єму видобутку корисних копалин. Відновлення роботи підприємств з видобутку та переробки декоративного каменю, їх проектування та подальша реконструкція неможлива без залучення спеціалістів високого рівня кваліфікації. У зв’язку з цим виникає все більша потреба в фахівцях з даної спеціальності.

Кафедра геоінженерії тісно співпрацює з провідними компаніями та організаціями:

ВАТ «Київметробуд», Концерн «Київпідземшляхбуд», ВАТ «Київпроект», ДП «Інжкомпроект», ДП «ПІ «Укрметротунельпроект»», ДП «Київінжпроект», НДІ будівельних конструкцій, НДІ будівельного виробництва, ВАТ «Малинський каменедробильний завод», ЗАТ ²Гірничовидобувний і каменеобробний комбінат «Біличі»², Інститут гідромеханіки НАН України, Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, ПАТ ²Київський завод «Граніт»², Корчуватський комбінат будівельних матеріалів.