Автоматизації управління електротехнічними комплексами

Спеціалізація

Інжиніринг електротехнічних комплексів

Термін навчання

Бакалавр -  3 роки, 10 міс.

На базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки, 10 місяців

Магістр 1 рік, 10 місяців

Форма навчання

• Денна

• Заочна

Кафедра автоматизації управління електротехнічними комплексами готує універсальних спеціалістів широкого профілю у сфері високих технологій енергетики, автоматизації, комп’ютерних наук, проектування, здатних одночасно досягати наукових, інноваційних та комерційних вершин.

Випускники можуть виконувати професійну роботу інженера-електромеханіка в процесі проектування систем автоматизації технічних процесів як в гірництві, так і у цивільних спорудах з підсистемами використання електроенергії. Набуті знання стають у нагоді під час вибору електромеханічного обладнання, планування, організації і монтажу систем кондиціонування та вентиляції

Багато уваги приділяється розробці технічних рішень оптимальних енергозберігаючих систем електропривода та технологічних процесів з інтелектуальним мікропроцесорним керуванням. Дуже важливий напрям роботи випускників кафедри – створення інтелектуальних систем керування «Розумний дім».