• Розен

Напрям підготовки

6.050702 – Електромеханіка

спеціаліст

Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

магістр

Спеціалізація

Електромеханічне обладнання й автоматизація машин та установок гірничого виробництва

Автоматизація енергоуправляючих процесів у цивільних спорудах

PID регуляторКафедра автоматизації управління електротехнічними комплексами готує універсальних спеціалістів широкого профілю у сфері високих технологій енергетики, автоматизації, комп’ютерних наук, проектування, здатних одночасно досягати наукових, інноваційних та комерційних вершин.

Випускники можуть виконувати професійну роботу Лабораторний стендінженера-електромеханіка в процесі проектування систем автоматизації технічних процесів як в гірництві, так і у цивільних спорудах з підсистемами використання електроенергії. Набуті знання стають у нагоді під час вибору електромеханічного обладнання, планування, організації і монтажу систем кондиціонування та вентиляції

МультиметрБагато уваги приділяється розробці технічних рішень оптимальних енергозберігаючих систем електропривода та технологічних процесів з інтелектуальним мікропроцесорним керуванням. Дуже важливий напрям роботи випускників кафедри – створення інтелектуальних систем керування «Розумний дім».