Кафедра електромеханічного обладнання енергоємних виробництв

Шевчук Степан Прокопович

Завідувач кафедри д.т.н., професор

Web-сайт кафедри: http://emoev.kpi.ua

Адреса: 03056, м.Київ, вул Борщагівська 115, корпус 22, а. 520, 5 поверх

Телефон: (044)204-82-27 , 099-286-17-52, 067-165-37-48

E-mail: stshev@gmail.com

14 – Електрична інженерія

141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Спеціалізація

Електромеханічні та Мехатронні системи енергоємних виробництв

Термін навчання

Бакалавр -  3 роки, 10 міс.

На базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки, 10 місяців

Магістр 1 рік, 10 місяців

Форма навчання

• Денна

• Заочна

Кафедра електромеханічного обладнання енергоємних виробництв запрошує тебе стати частиною нашого дружнього колективу.
Для забезпечення високого рівня підготовки студентів в навчальний процес впроваджено комп’ютерні експертні технології. Експертні технології значно підсилюють рівень алгоритмічно-просторового мислення студента і реалізують один з важливих принципів Болонської декларації – навчання через проведення наукових досліджень.
Протягом навчання в університеті наш випускник, при бажанні, паралельно отримує другу – військову спеціальність і військове звання лейтенант-інженер, а також другу економічну освіту.
При кафедрі функціонує програма супроводження та підтримки студента, яка полягає в моніторингу навчального процесу студента індивідуально, з метою ефективного прийняття рішень необхідних                       для покращання успішності навчання.
Ми готуємо якісних фахівців високого рівня!