Текст новини

список.jpg

Р Е Й Т И Н Г О В И Й   С П И С О К
вступників на індивідуальні програми підготовки бакалавра
  на основі досягнутого освітньо-кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста

 

 

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
код назва спеціальності
  Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Литвин Андрій Геннадійович 188 183 371 рекомендований(на) до зарахування
2 Куяров Олексій Миколайович 165 198 363 рекомендований(на) до зарахування
3 Шелест Ярослав Олегович 165 190 355 рекомендований(на) до зарахування
4 Токар Андрій Андрійович 188 165 353 рекомендований(на) до зарахування
5 Боднарук Олексій Юрійович 173 168 341 рекомендований(на) до зарахування
6 Виваль Павло Володимирович 163 175 338 рекомендований(на) до зарахування
7 Полуботкін Олександр Сергійович 128 200 328 рекомендований(на) до зарахування
8 Луняка Владислав Віталійович 125 195 320 рекомендований(на) до зарахування
9 Пилипенко Сергій Олегович 150 165 315 рекомендований(на) до зарахування
10 Дженчако Данило Костянтинович 140 173 313 рекомендований(на) до зарахування
11 Остапчук Роман Анатолійович 133 178 311 рекомендований(на) до зарахування
12 Вишковський Станіслав Анатолійові 165 145 310 рекомендований(на) до зарахування
13 Ковальчук Леонід Дмитрович 148 160 308 рекомендований(на) до зарахування
14 Рущиць Ігор Ігорович 125 183 308 рекомендований(на) до зарахування
15 Назарець Микола Вікторович 140 150 290 рекомендований(на) до зарахування
16 Різаненко Іван Володимирович 110 175 285 резерв до зарахування
17 Корнієнко Олег Сергійович 103 180 283 резерв до зарахування
18 Савіцький Дмитро Олександрович 103 140 243 резерв до зарахування
19 Руденко Олександр Сергійович 108 123 231 резерв до зарахування
20 Гуськов Дмитро Олександрович 100 128 228 резерв до зарахування

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
код назва спеціальності
  Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Ломакін Владислав Сергійович 183 198 381 рекомендований(на) до зарахування
2 Артемчук Ігор Олегович 183 190 373 рекомендований(на) до зарахування
3 Зелінський Андрій Анатолійович 173 198 371 рекомендований(на) до зарахування
4 Козаченко Андрій Олександрович 193 175 368 рекомендований(на) до зарахування
5 Боженко Тимур Вадимович 160 200 360 рекомендований(на) до зарахування
6 БудовськийІлля Олександрович 163 195 358 рекомендований(на) до зарахування
7 Педченко Владислав Ігорович 158 200 358 рекомендований(на) до зарахування
8 Смотрицький Валентин Вячеславові 160 183 343 рекомендований(на) до зарахування
9 Березанський Ігор Ігорович 148 193 341 рекомендований(на) до зарахування
10 Доломанов Володимир Олександро 138 198 336 рекомендований(на) до зарахування
11 Гаркуша Віктор Андрійович 183 150 333 рекомендований(на) до зарахування
12 Новиков Антон Олександрович 148 185 333 рекомендований(на) до зарахування
13 Лазовскій Геннадій Анатолійович 165 165 330 рекомендований(на) до зарахування
14 Ярмоленко Максим Анатолійович 195 135 330 рекомендований(на) до зарахування
15 Ярошинський Едуард Богданович 175 153 328 рекомендований(на) до зарахування
16 Бармін Олександр Євгенійович 130 195 325 рекомендований(на) до зарахування
17 Попков Артем Андрійович 140 185 325 рекомендований(на) до зарахування
18 Мармуль Дмитро Володимирович 123 185 308 рекомендований(на) до зарахування
19 Ілляшенко Вадим Євгенович 140 165 305 рекомендований(на) до зарахування
20 Маслюк Василь Миколайович 103 200 303 рекомендований(на) до зарахування
21 Підгорний Леонід Іванович 150 150 300 рекомендований(на) до зарахування
22 Кириленко Олександр Сергійович 123 175 298 рекомендований(на) до зарахування
23 Бурла Володимир Віталійович 125 170 295 рекомендований(на) до зарахування
24 Чайка Андрій Олександрович 155 138 293 рекомендований(на) до зарахування
25 Костюк Віталій Олександрович 123 168 291 рекомендований(на) до зарахування
26 Гуцул Олег Олександрович 100 178 278 резерв до зарахування
27 Книш Богдан Васильович 145 133 278 резерв до зарахування
28 Дудченко Дмитро Сергійович 148 128 276 резерв до зарахування
29 Чиркунов Руслан Владиславович 110 160 270 резерв до зарахування
30 Вапнічний Артур Борисович 125 143 268 резерв до зарахування
31 Москалець Вячеслав Олександрови 100 168 268 резерв до зарахування
32 Куліш Олександр Іванович 133 130 263 резерв до зарахування
33 Вежичанін Євген Федорович 115 135 250 резерв до зарахування
34 Шевчук Юрій Олександрович 110 130 240 резерв до зарахування
35 Ткаченко Владислав Олександрові 100 138 238 резерв до зарахування
36 Шишка Дмитро Володимирович 105 128 233 резерв до зарахування
37 Бойко Костянтин Андрійович 118 113 231 резерв до зарахування
38 Фурманець Олександр Богданович 128 103 231 резерв до зарахування
39 Мазуренко Євгеній Ігорович 115 115 230 резерв до зарахування
40 Ушев Владислав Романович 108 118 226 резерв до зарахування
41 Череватюк Дмитро Олександрович 125 100 225 резерв до зарахування
42 Тарасенко Максим Анатолійович 100 118 218 резерв до зарахування

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
код назва спеціальності
  Системи електропостачання
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Микитенко Анна Вячеславівна 195 175 370 рекомендований(на) до зарахування
2 Дудко Кирило Дмитрович 188 178 366 рекомендований(на) до зарахування
3 Мізернюк Мирослав Валентинович 193 170 363 рекомендований(на) до зарахування
4 Печьонкін Віталій Петрович 190 173 363 рекомендований(на) до зарахування
5 Бікеєв Дмитро Олександрович 180 180 360 рекомендований(на) до зарахування
6 Прищепа Олексій Сергійович 185 175 360 рекомендований(на) до зарахування
7 Копчиков Олександр Миколайович 175 180 355 рекомендований(на) до зарахування
8 Бойко Ярослав Костянтинович 158 175 333 рекомендований(на) до зарахування
9 Будянський Роман Юрійович 165 168 333 рекомендований(на) до зарахування
10 Романов Олег Володимирович 163 170 333 рекомендований(на) до зарахування
11 Розсоха Вячеслав Вячеславович 168 163 331 рекомендований(на) до зарахування
12 Рибчановський Максим Юрійович 133 190 323 рекомендований(на) до зарахування
13 Якименко Владислав Ігорович 188 135 323 рекомендований(на) до зарахування
14 Красавін Валерій Вікторович 118 195 313 рекомендований(на) до зарахування
15 Ігнатенко Андрій Сергійович 120 178 298 рекомендований(на) до зарахування
16 Фроленков Кирило Данилович 133 165 298 резерв до зарахування
17 Литвиненко Євгеній Вікторович 123 165 288 резерв до зарахування
18 Рибій Михайло Володимирович 113 170 283 резерв до зарахування
19 Литвиненко Денис Вікторович 130 150 280 резерв до зарахування
20 Коломієць Іван Миколайович 108 170 278 резерв до зарахування
21 Косовець Іван Андрійович 103 150 253 резерв до зарахування
22 Слободяник Андрій Володимирович 100 153 253 резерв до зарахування
23 Мальований Іван Іванович 110 118 228 резерв до зарахування

 

141 Теплоенергетика
код назва спеціальності
  Енергетичний менеджмент та інжиніринг
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Ващишин Роман Леонідович 128 183 311 рекомендований(на) до зарахування
2 Пересецький Вадим Радиславович 125 168 293 рекомендований(на) до зарахування
3 Школярчук Олександр Олександров 115 175 290 рекомендований(на) до зарахування
4 Мартинович Анатолій Данилович 100 175 275 рекомендований(на) до зарахування
5 Тяжкун Олександр Олександрович 100 170 270 рекомендований(на) до зарахування
6 Васильченко Олександр Сергійович 123 135 258 резерв до зарахування
7 Холодний Данило Валерійович 100 138 238 резерв до зарахування
8 Строгий Михайло Дмитрович 100 123 223 резерв до зарахування

 

184 Гірництво
код назва спеціальності
  Розробка родовищ та видобування корисних копален
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Погорілов Юрій Сергійович 115 175 290 рекомендований(на) до зарахування
2 Подиряко Людмила Володимирівна 118 145 263 рекомендований(на) до зарахування
3 Шелест Андрій Леонідович 120 125 245 рекомендований(на) до зарахування
4 Ковтун Сергій Анатолійович 100 135 235 рекомендований(на) до зарахування
5 Синьогін Андрій Дмитрович 125 103 228 рекомендований(на) до зарахування
6 Ушев Владислав Романович 108 118 226 резерв до зарахування
184 Гірництво
код назва спеціальності
  Геотехнічне і підземне будівництво
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Алтухова Ілона Володимирівна 150 168 318 рекомендований(на) до зарахування
2 Щербина Богдан Володимирович 160 148 308 рекомендований(на) до зарахування
3 Маринич Андрос Артемович 100 195 295 рекомендований(на) до зарахування
4 Моренець Марія Олегівна 103 160 263 рекомендований(на) до зарахування
5 Скрипченко Альона Сергіївна 115 143 258 рекомендований(на) до зарахування
6 Каширін Кирило Сергійович 105 100 205 резерв до зарахування
7 Фесечко Людмила Станіславівна 100 100 200 резерв до зарахування
184 Гірництво
код назва спеціальності
  Розробка родовищ та видобування корисних копален
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Кононович Олександр Сергійович 200 200 400 рекомендований(на) до зарахування
2 Юденко Володимир Владиславович 173 155 328 рекомендований(на) до зарахування
3 Романчук Дмитро Віталійович 135 160 295 рекомендований(на) до зарахування
4 Самусь Олександр Сергійович 105 173 278 рекомендований(на) до зарахування
5 Рубановський Денис Валентинович 108 168 276 рекомендований(на) до зарахування
6 Кузьменко Іван Анатолійович 120 155 275 рекомендований(на) до зарахування
7 Шелест Сергій Андрійович 135 120 255 рекомендований(на) до зарахування
8 Дем'янов Ігор Анатолійович 123 130 253 рекомендований(на) до зарахування
9 Балковий Руслан Ігорович 113 140 253 рекомендований(на) до зарахування
10 Годований Євгеній Валерійович 108 120 228 рекомендований(на) до зарахування
11 Піцул Дмитро Георгійович 103 125 228 резерв до зарахування
12 Полякова Ярослава Романівна 100 115 215 резерв до зарахування
13 Бойко Тимофій Сергійович 100 113 213 резерв до зарахування

 

184 Гірництво
код назва спеціальності
  Геотехнічне і підземне будівництво
  найменування спеціалізації
           
№ п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація
1 Білорусець Іван Вікторович 145 188 333 рекомендований(на) до зарахування
2 Гончаренко Сергій Ігорович 175 143 318 рекомендований(на) до зарахування
3 Кашпур Руслан Віталійович 128 175 303 рекомендований(на) до зарахування
4 Кондратенко Ростислав Володимирович 170 130 300 рекомендований(на) до зарахування
5 Харченко Роман Федорович 150 150 300 рекомендований(на) до зарахування
6 Вискребцов Микола Едуардович 133 163 296 рекомендований(на) до зарахування
7 Кручененко Віталій Русланович 148 138 286 рекомендований(на) до зарахування
8 Лісовський Олександр Сергійович 145 135 280 рекомендований(на) до зарахування
9 Цаплін Володимир Євгенійович 128 150 278 рекомендований(на) до зарахування
10 Дробницький Михайло Борисович 103 163 266 рекомендований(на) до зарахування
11 Стадніченко Олександр Миколайович 100 123 223 резерв до зарахування