Список                 
розподілу додаткових балів студентів ІЕЕ для нарахування академічної стипендії
за весняний семестр 2016/17 н.р.    

ПІБ Курс Група Кількість балів
1 Моденко Вікторія Тарасівна 5 ОБ-61м 50
2 Яковлєва Тетяна Віталіївна 5 ОЗ-61с 40
3 Косяк Ірина Віталіївна 5 ОЗ-61м 40
4 П'ятигорець Єлизавета Сергіївна 3 ОН-41 40
5 Вахрушев Костянтин Юрійович 5 ОБ-61м 40
6 Радецька Олександра Йосипівна 5 ОЗ-61м 30
7 Сільченко Ганна Валентинівна 5 ОЗ-62м 30
8 Дядюша Людмила Олександрівна 5 ОЗ-62м 30
9 Баклан Влад Генадійович 2 ОЗ-51 30
10 Костіков Костянтин Леонідович 5 ОА-61м 27
11 Федосєєв Данило Олександрович 2 ОС-51 25
12 Пига Любов Миколаївна 5 ОБ-61м 25
13 Слюсарчук Василь Павлович 3 ОС-41 22
14 Пикало Вероніка Миколаївна 1 ОГ-г61-1 25
15 Захарчук Олександр Олегович 5 ОА-61м 23
16 Лисюк Анастасія Василівна 5 ОМ-61м 22
17 Онищенко Анна Олегівна 5 ОЗ-62м 20
18 Шабельник Ілона Юріївна 5 ОЗ-62м 20
19 Матвійчук Марія Вікторівна 5 ОН-61с 20
20 Адаменко Даша Володимирівна 5 ОЗ-61с 20
21 Шульга Дар`я Сергіївна 5 ОЗ-61с 20
22 Петренко Ольга Вадимівна 5 ОЗ-61м 20
23 Мельничук Марія Олегівна 5 ОЗ-62м 20
24 Олійник Юлія Святославівна 5 ОЗ-62м 20
25 Липський Михайло Вячеславович 5 ОА-62м 20
26 Литвинчук Ілля Дмитрович 3 ОС-41 20
27 Мельничук Анастасія Ігорівна 3 ОМ-41 20
28 Дар’я Татаренко Павлівна 2 ОН-52 20
29 Рева Кирило Дмитрович 2 ОТ-51 20
30 Коваленко Дарина Олександрівна 2 ОЗ-51 20
31 Новікова Ірина Валентинівна 2 ОЗ-52 20
32 Гудзь Денис Олексійович 2 ОМ-51 20
33 Науменко Дар`я Павлівна 2 ОЗ-51 19
34 Руренко Олександра Анатоліївна 2 ОЗ-52 18
35 Макашов Андрій Михайлович 2 ОМ-51 18
36 Клочок Валерія Олександрівна 5 ОЗ-61с 17
37 Закревський Михайло Андрійович 2 ОН-52 16
38 Юденко Дмитро Віталійович 1 ОГ-г61-2 16
39 Хітько Григорій Анатолійович 5 ОН-61с 15
40 Остапчук Юлія Юріївна 5 ОН-61м 15
41 Ващенко Микола Андрійович 5 ОА-61м 15
42 Тімченко Олексій Борисович 3 ОА-42 15
43 Хомяк Андрій Олегович 2 ОА-51 15
44 Руденок Ігор Миколайович 2 ОМ-51 15
45 Анікієнко Вадим Валерійович 5 ОЗ-61с 14
46 Лушнікова Марія Віталіївна 2 ОЗ-51 14
47 Докукіна Дар’я Михайлівна 2 ОЗ-52 14
48 Бордіян Володимир Валерійович 5 ОЗ-61с 12
49 Андрієнко Ганна Сергіївна 1 ОМ-п62 12
50 Мельничук Руслана Ігорівна 1 ОМ-г61-1 12
51 Юрков Константін Валентинович 1 ОН-г61-1 11
52 Заяць Вадим Олександрович 5 ОЗ-61с 10
53 Онопрієнко Роман Миколайович 3 ОН-41 10
54 Фролов Іван Вадимович 2 ОЕ-51 10
55 Сорочинський Михайло Броніславович 3 ОН-42 10
56 Браславець Андрій Олегович 1 ОЕ-г61-1 10
57 Зіменко Сергій Вікторович 5 ОТ-61м 10
58 Бондаренко Владислав Вікторович 5 ОТ-61м 10
59 Лептюхов Ілля Ігорович 5 ОТ-61м 10
60 Рожок Руслан Васильович 5 ОТ-61м 10
61 Туровський Віталій Іванович 6 ОМ-51м 10
62 Сітайло Андрій Іванович 5 ОЗ-61с 9
63 Іванова Вікторія Олександрівна 3 ОЗ-42 9
64 Спасова Євгенія Павлівна 2 ОЗ-52 9
65 Стретович Володимир Володимирович 2 ОБ-51 9
66 Подольчук Стефанія Сергіївна 3 ОН-41 9
67 Моргонюк Анна Віталіївна 2 ОЗ-52 8
68 Петренко Любов Михайлівна 1 ОТ-г61-1 8
69 Григорашенко Микола Володимирович 2 ОЕ-51 8
70 Пругло Володимир Леонідович 1 ОН-г61-2 8
71 Пелих Олександр Станіславович 1 ОМ-г61-2 8
72 Кондратюк Владислав 3 ОС-41 7
73 Матушкін Дмитро Сергійович 3 ОА-41 7
74 Паламарчук Олексій Павлович 3 ОА-41 7
75 Шумилянко Володимир Васильович 3 ОА-41 7
76 Гайдар Анна Олегівна 2 ОТ-51 7
77 Дем'янова Олена Русланівна 2 ОМ-51 7
78 Бут Матвій Сергійович 1 ОТ-г61-1 7
79 Лавринович Павло Васильович 1 ОЕ-г61-2 7
80 Пашинський Юрій Миколайович 1 ОЕ-г61-2 7
81 Цибульський Валерій Максимович 1 ОН-г61-2 7
82 Луценко Дмитро Миколайович 1 ОЕ-г61-2 7
83 Майстренко Любов Юріївна 3 ОА-42 6
84 Боровець Марія Федорівна 2 ОЕ-51 6
85 Даценко Вікторія Петрівна 5 ОЕ-61с 5
86 Бондаренко Тетяна Андріївна 5 ОЕ-61м 5
87 Сердитий Антон Олександрович 5 ОН-61с 5
88 Гургурова Ірина Леонідівна 5 ОТ-61м 5
89 Петренко Ольга Вадимівна 5 ОЗ-61м 5
90 Олійник Юлія Святославівна 5 ОЗ-62м 5
91 Поворознюк Ольга Михайлівна 5 ОА-61с 5
92 Михайлів Ярослав Андрійович 3 ОЕ-41 5
93 Подолянець Андрій Васильович 3 ОЕ-42 5
94 Голуб Вячеслав Дмитрович 3 ОН-42 5
95 Сердечний Павло Юрійович 3 ОТ-41 5
96 Мусихін Мар`яна Юріївна 3 ОС-41 5
97 Новіков Гліб Ілліч 3 ОА-41 5
98 Слива Владислав Юрійович 3 ОА-41 5
99 Чевельча Олег Володимирович 3 ОА-41 5
100 Андрусік Андрій Віталійович 3 ОА-42 5
101 Есаулов Дмитро Михайлович 3 ОА-42 5
102 Кальніцький Олесь Петрович 3 ОМ-41 5
103 Іващенко Тарас Сергійович 2 ОЕ-51 5
104 Шинкарук Назар Сергійович 2 ОН-51 5
105 Рибкін Костянтин Михайлович 2 ОБ-51 5
106 Федосєєв Данило Олександрович 2 ОС-51 5
107 Мальцев Владислав Олександрович 2 ОСп-51 5
108 Курач Вікторія Віталіївна 2 ОА-51 5
109 Бут Вячеслав Олександрович 2 ОМ-51 5
110 Гілевич Катерина Миколаївна 1 ОЕ-г61-1 5
111 Красномовець Вікторія Олександрівна 1 ОЕ-г61-2 5
112 Загорський Дмитро Ігорович 1 ОН-г61-2 5
113 Радзівіл Богдан Ігорович 1 ОТ-г61-2 5
114 Поліщук Олександр Миколайович 1 ОГ-г61-2 5
115 Харкевич Роман Вікторович 1 ОА-г61-1 5
116 Станішевська Діана Віталіївна 1 ОА-г61-2 5
117 Мельник Сергій Сергійович 1 ОМ-г61-2 5
118 Точинська Марина Русланівна 2 ОН-51 4
119 Яретик Оксана Віталіївна 2 ОЗ-52 4
120 Гавор Михайло Іванович 2 ОЕ-51 3
121 Касьяненко Микола Анатолійович 1 ОМ-п62 2