Завершилась вступна кампанія 2019 року

Завершилась вступна кампанія 2019 року. Ще раз вітаємо всіх, хто цього року приєднався до лав студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. Ми сподіваємось,що ці 360 особистостей спрямовані на творчі досягнення, і в подальшому приєднаються до лав випускників бакалаврів та магістрів нашого інституту, які гідно представляють свою Almamaterне тільки в Україні, а також і в світі загалом.

Пропонуємо до вашої уваги результати прийому студентів до ІЕЕ у 2019 році з деталізацією за освітніми програмами та формами навчання.

Загалом на перший курс до ІЕЕ за державним замовленням було зараховано 144 абітурієнти. За кошти фізичних та/або юридичних осіб - 25 абітурієнтів.

На денну форму навчання на базі повної загальної освіти (ПЗСО) було рекомендовано до зарахування за державним замовленням 110 абітурієнтів. Остаточно зараховано було 99 абітурієнтів. Прохідний бал – 131,172. За кошти фізичних та/або юридичних осіб на денну форму навчання на базі ПЗСО було зараховано 8 абітурієнтів.

На перший курс на базі ОКР «молодший спеціаліст» зараховано 45 абітурієнтів. Прохідний бал – 225. За кошти фізичних та/або юридичних осіб базі ОКР «молодший спеціаліст» було зараховано 20 абітурієнтів.

До магістратури цього року на навчання за освітньо-науковою програмою (ОНП) та освітньо-професійною програмою (ОПП) підготовки за державним замовленням було зараховано 143 абітурієнти. За кошти фізичних та/або юридичних осіб - 36 абітурієнтів. В даних прийому до магістратури не враховані іноземні громадяни.

Також до вашої уваги - порівняння з результатами прийому у 2018 році у вигляді діаграм.