Ви є тут

Новини пресс-служби

До уваги абітурієнтів 2015

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі.

Вітаємо переможців міжуніверситетського спортивно-туристичного змагання "Лабіринт 2015"

У п'ятницю на КПІшній базі СОТ "Політехнік" розпочався "Лабіринт" серед вищих навчальних заходів м. Києва. Організаторами заходу виступили Профком студентів НТУУ "КПІ" за підтримки СПА. Основною ціллю заходу було об'єднати актив студентських Профкомів та позмагатися у спортивних та інтелектуальних етапах.
Від #КПІ було представлено 3 команди ("Кеди","Месники" та "Профком здорового человека").

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у II-й Міжнародній науково-технічній, навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’15», яка буде проходити з 19 по 20 травня 2015 року.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД !!!

Нещодавно закінчився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад, де наші студенти успішно пройшли випробування та зайняли 9 призових місць.

Сторінки

закрити
Вхід до електронної пошти НТУУ "КПІ"

Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті

Авторські програми на радіо КПІ

закрити

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

НТУУ «КПІ» Вхід до системи

Департамент навчальної роботи