Текст новини

У 2016 році Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», розвиваючі славні традиції Гірничого факультету, Факультету гірничої електромеханіки та автоматики, Гірничо-технічого факультету, святкує 70-річчя з дня заснування.

ІЕЕ успішно працює на ниві підготовки високоякісних фахівців для економіки України, виконує важливі науково-дослідні роботи, підтримує та розвиває багатогранні міжнародні зв’язки.

Маємо честь запросити Вас та Ваших колег взяти участь в урочистому зібранні з нагоди 70-річчя утворення ІЕЕ НТУУ «КПІ», яке відбудеться в п’ятницю 3 червня 2016 року о 14.00 годині в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 37.

Для більш тісного спілкування та плідної співпраці з інститутом просимо Вас надіслати свої контакти, побажання, пропозиції на електронну пошту iee.kpi@ukr.net