ВітаємоВітаємо студентів-призерів ІЕЕ!

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади

1.

Куляпіна Аліна Володимирівна, IV курсу, гр. ОБ-31, ІІ місце зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин» (18-21 квітня, Криворізький національний університет)

(куратор – доцент Фролов Олександр Олександрович)

1.

Мельничук Анастасія Ігорівна, ІІІ курс, гр. ОМ-41, ІІІ місце з дисципліни «Безпека життєдіяльості» (25-28 квітня, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)

(куратор – старший викладач Пятова Анжела Вячеславівна)

1.

Дударчук Дмитро Віталійович, ІV курс, гр. ОТ-31, І місце з напряму «Теплоенергетика» зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» (24-27 квітня, КПІ ім. Ігоря Сікорського)

(куратор – доцент Суходуб Ірина Олегівна)

1.

Беспалий Олексій Анатолійович, ІV курс, гр. ОН-32, І місце з напряму «Електротехніка та електротехнології» зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» (24-27 квітня, КПІ ім. Ігоря Сікорського)

(куратор – старший викладач Ярмолюк Олена Сергіївна)

1.

Колочинська Вікторія Вікторівна, ІV курс, гр. ОЗ-31, І місце з дисципліни «Основи охорони праці» (27-28 квітня, Луцький національний технічний університет)

• куратор – доцент Мітюк Людмила Олексіївна)

Переможці ІІ туру

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

1.

Куляпіна Аліна Володимирівна, ІV курс, ОБ-31, диплом ІІ ступеня з напряму «Гірництво» зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин відкритим способом» (21-25 березня, Криворізький національний університет)

(керівник – доцент Фролов Олександр Олександрович)

1.

Олефір Андрій Олексійович, IV курс, ОБ-31, диплом ІІ ступеня з напряму «Гірництво» зі спеціальності «Шахтне та підземне будівництво» (21-25 березня, Криворізький національний університет)

(керівник – професор Зуєвська Наталя Валеріївна)

1.

Радецька Олександра Йосипівна, V курс, гр. ОЗ-61м, диплом              І ступеня з галузі «Нафтова та газова промисловість» у номінації «Нафтогазова інженерія» (27-28 березня, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу)

(керівник – доцент Вовк Оксана Олексіївна)

1.

Кунь Ольга Володимирівна, VІ курс, гр. ОТ-51м, диплом ІІІ ступеня в галузі «Енергетика» за наукову роботу «Дослідження виходу біогазу» (22-23 березня, Приазовський державний технічний університет)

(керівник – доцент Шкляр Віктор Іванович)

1.

Шарий Іван Миколайович, VІ курс, гр. ОА-51м, диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» за наукову роботу «Формування енергоефективних режимів електроспоживання комплексів електротехнічних обєктів промислових підприємств» (м. Кривий Ріг, 20-23 березня)

(керівник – професор Розен Віктор Петрович)

1.

Горобець Михайло Юрійович, VІ курс, гр. ОА-51м, диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» за наукову роботу «Керування процессом різання в процесі обробки залізорудної сировини» (м. Кривий Ріг, 20-23 березня)

(керівник – доцент Чермалих Олександр Валентинович)

1.

Яковчук Ірина Вікторівна, VІ курс, гр. ОА-51м, диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» за наукову роботу «Формування енергоефективних режимів електроспоживання комплексів електротехнічних обєктів промислових підприємств» (м. Кривий Ріг, 20-23 березня)

(керівник – професор Розен Віктор Петрович)

1.

Яценко Олена Ігорівна, VІ курс, гр. ОТ-51м, диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі за наукову роботу «Моделювання енергоспоживання та енергетичних показників будівлі»            (м. Київ, 15-20 квітня)

(керівник – доцент Суходуб Ірина Олегівна)

Висловлюємо подяку викладачам за підготовку студентів, призерам-студентам за перемогу та бажаємо всім нових звершень!