Новини КПІ

[26.02.2018] Офіційне відкриття та презентація магістерської програми підготовки фахівців для ДК «Укроборонпром» «Управління в сфері військово-промислового комплексу»

2 дні 10 годин ago

26 лютого об 11-00 в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (пр. Перемоги, корпус №1) відбудеться офіційна презентація магістерської програми підготовки фахівців для ДК «Укроборонпром» «Управління в сфері військово-промислового комплексу».

stephanovych

Вручення премій Президента України молодим вченим

2 дні 15 годин ago

Свідоцтва та знаки лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2017 року вручив лауреатам Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з молодими науковцями, викладачами і ректорами університетів, яка відбулася в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 22 лютого.

stephanovych

Уміти плавати повинен кожний

3 дні 15 годин ago

Викладачі кафедри фізичного виховання КПІ ім. Ігоря Сікорського докладають чимало зусиль для всебічного розвитку студентів і викладачів. Однією зі складових фізичного розвитку людини є вміння плавати.

kpi

Семінар "Техніка в'язання та практичне застосування туристичних вузлів"

3 дні 15 годин ago

Практичний семінар для викладачів кафедри фізичного виховання на тему "Техніка в'язання та практичне застосування туристичних вузлів" пройшов 17 січня в залі спортивного туризму спорткомплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

kpi

Виставка Маюко Канадзава: чарівні світи і сучасні технології

4 дні 10 годин ago

21 лютого у Виставковій залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського в Науково-технічній бібліотеці університету відбулося відкриття виставки медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко Канадзава.

stephanovych

[до 01.04.2018] V Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’18»

4 дні 10 годин ago

Шановні колеги! Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошують Вас до участі у V Міжнародній конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’18».

kpi

Хорова капела на різдвяному фестивалі

4 дні 10 годин ago

13 та 14 січня 2018 р. Народна академічна хорова капела КПІ ім. Ігоря Сікорського взяла участь у IX різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях", який проходив в Івано-Франківську у храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян і зібрав колективи з усієї України, а також Литви, Румунії та Польщі.

V.Mykolaenko

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме зі Шведською організацією радіаційної безпеки

4 дні 13 годин ago

21 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Протокол про наміри щодо співпраці в сфері освіти з ядерної безпеки та захищеності зі Шведською організацією радіаційної безпеки.

stephanovych

На ІФФ створили унікальні надтверді матеріали

4 дні 14 годин ago

На кафедрі високотемпературних матеріалів та порошкової металургії старший викладач к.т.н. Ірина Юріївна Троснікова та старший науковий співробітник, к.т.н. Євген Васильович Солодкий на основі карбіду вольфраму, субоксиду бору та боридів молібдену створили нові надтверді керамічні матеріали для роботи в екстремальних умовах.

kpi

[до 31.12.2018] Програма Microsoft IT Academy для викладачів, науковців, студентів та співробітників

4 дні 16 годин ago

В рамках програми Microsoft Imagine Academy наші викладачі мають можливість стати сертифікованими спеціалістами. НТУУ "КПІ" безкоштовно отримав по 10 ваучерів на здачу іспиту для отримання сертифікатів

kpi

[до 31.12.2018] Ваучери на здачу іспитів для отримання сертифікатів в рамках IT Academy

4 дні 16 годин ago

До уваги викладачів! Нагадуємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy - міжнародної програми підтримки викладачів, які ведуть заняття з вивчення і застосування програмних продуктів Microsoft, підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах, і надання доступу до передових ІТ-курсів та сертифікації.

kpi

[до 01.03.2019] Ліцензійне програмне забезпечення Microsoft для викладачів, науковців, студентів та співробітників STEM

4 дні 16 годин ago

В рамках дії програми Microsoft Imagine Academy КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав підписку на Microsoft Imagine Premium (Dreamspark Premium) до 1.03.2019 року для STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів

kpi

На засіданні Вченої ради: 12.02.2018

5 днів 10 годин ago

Першим питанням порядку денного була звітна доповідь проректора М.Ю.Ільченка на тему "Наука та інновації у 2017 році: з конкретними діями та надіями на кращі зміни".

kpi

Пам’яті Героїв Небесної Сотні та війни на сході України

5 днів 11 годин ago

20 лютого, в роковини трагічних подій чотирирічної давнини на Майдані Незалежності, в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися заходи зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та київських політехніків, які віддали свої життя за волю України.

stephanovych

Наука та інновації у 2017 році: з конкретними діями та надіями на кращі зміни. Зі звіту проректора з наукової роботи М.Ю. Ільченка про роботу у 2017 р.

5 днів 11 годин ago

2017 рік став для науки України роком подальшої імплементації Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

kpi

Зіркові виступи самодіяльних колективів КПІ

5 днів 12 годин ago

Колективи художньої самодіяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського не лише тішать своїми виступами місцевих глядачів, а й беруть участь у конкурсах та фестивалях в Україні і за кордоном та традиційно повертаються з нагородами.

Inf KP
Позначено
2 години 38 хвилин ago
Підписка на Потік Новини КПІ